Co Vám můžeme nabídnout?

ROZVOZ PO TŘEBÍČI A BLÍZKÉM OKOLÍ ZDARMA! POUZE V SOBOTU A V NEDĚLI !

Nabízené pokrmy je možné objednávat do 21:00 hod a nad 1 000 Kč pouze do 20:30 hod. 

Rozvoz se realizuje  pouze u objednávek v celkové hodnotě nad 100 Kč. Při objednávce pod 100 Kč bude účtován doplatek do celkové hodnoty, aby mohl být rozvoz realizován.

Rozvážíme do cca  5km mimo Třebíč, více informací obdržíte u obsluhy pizzerie.  

Hledáte-li místo pro klidné občerstvení, oběd, večeři či večerní posezení, přijďte právě k nám využít našich nabízených služeb. Nabízíme Vám rozsáhlou nabídkou pizz, salátů a denního menu. Vybírat můžete z malých a velkých pizz. V našem jídelním lístku najdete kromě pizzy také těstoviny, bramborové noky, speciality, pokrmy z lososa, různé polévky, denní menu a zmrzlinové poháry a dezerty.

Přijďte posedět s přáteli, známými nebo rodinou do naší pizzerie, kde máte výhled přímo na plavecký bazén nebo posedět na venkovní terasu s výhledem na Třebíč. Zajišťujeme prostory pro uspořádání rodinných oslav či firemních a společenských akcí.

Pokud u sebe nemáte právě hotovost, nabízíme také možnost platby stravenkami Gastropass, Ticket restaurant, Cheque dejeneurs , platby kartou a připojení k internetu přes Wi-fi zcela zdarma ve všech prostorách pizzerie a pizza sportbaru.

Kde mě najdete
Napište námAdresa:

Pizzeria Laguna
Mládežnická 1096
674 01 Třebíč

Otevírací doba:

Po - Čt, 11:00 - 22:00 hod.
Pá        11:00 -   0:00 hod.

So        10.00 -   0.00 hod.
Ne        10:00 - 22:00 hod.

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.